KONST / Litografier / Färglitografi 7515113
*
nr 751 5113
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi , Ola Billgren (1940-2001), -71, 308/325, Flicka i rum, motivets mått: 45 x 39
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 april 2012
kl 17:21:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/3 12:47:46
1
300 kr
29/3 22:41:51
2
500 kr
2/4 12:36:49
3
500 kr
2/4 12:37:01
3
550 kr
2/4 15:42:21
4
650 kr
2/4 17:16:52
5
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Läs mer om Ola Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flicka i rum färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ola billgren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:16
*
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Läs mer om Ola Billgren
nr 751 5113
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi , Ola Billgren (1940-2001), -71, 308/325, Flicka i rum, motivets mått: 45 x 39
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/3 12:47:46 | 1 | 300 kr |
29/3 22:41:51 | 2 | 500 kr |
2/4 12:36:49 | 3 | 500 kr |
2/4 12:37:01 | 3 | 550 kr |
2/4 15:42:21 | 4 | 650 kr |
2/4 17:16:52 | 5 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Ola Billgren
Ola Billgren, svensk mÃ¥lare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.Läs mer om Ola Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: flicka i rum färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad ola billgren svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:16